Jsme tady pro vás

● Potřebujete poradit s problémem? ● Hledáte odbornou pomoc? ● Máte otázku ohledně produktu? ● Chcete psát pro náš magazín? ● Chcete nám zaslat produkt k testování? ● Našli jste na stránce chybnou informaci nebo jinou nesrovnalost? ● Chcete navázat obchodní spolupráci? ● Máte zájem o reklamu na naší stránce?

Napište nám na info@maminkovo.cz

Informujeme, radíme a pomáháme

Webový magazín maminkovo.cz je určen pro všechny maminky, tatínky, ale i ostatní členy rodiny, kteří se chtějí dozvědět nové informace, diskutovat nebo poradit ostatním. Primárním cílem našeho projektu je přinášet užitečné informace, tipy a rady, které pomohou hlavně budoucím a čerstvým maminkám řešit jejich každodenní problémy, které mateřství přináší.

Snažíme se čtenářům přinášet hodnotný obsah, jehož účelem je pomáhat v komplexní péči o vaše dítě, řešit konkrétní zdravotní komplikace či dilemata související s výchovou.

Obraťte se na odborníky nebo na zkušenější čtenáře

Máte otázku ohledně tématu souvisejícího s vaším těhotenstvím, porodem nebo dítětem? Řešíte určitý problém a neumíte si už dát rady? Pokud jste odpověď nenašli v našich článcích, neváhejte a obraťte se na nás. Jsme v kontaktu s odborníky, díky čemuž vám ochotně pomůžeme a poradíme se vším, co potřebujete vědět.

Otevřená diskuse je vítaná

Názorů a zkušeností není nikdy dost. U nás je každý názor vítán. V našich článcích máte možnost otevřené diskuse. Máte-li zkušenost s konkrétním tématem, budeme rádi za vaše zapojení se do diskuse pod články. Proč diskutovat? Právě vaše názory a zkušenosti mohou být pro některé čtenáře nápomocné a mohou vyřešit jejich problém. Zároveň tímto způsobem obohacujete obsah našeho webu a tvoříte úžasnou komunitu, která si navzájem pomáhá.

Vaše fotky v našich článcích

Oslovil vás náš projekt maminkovo.cz? Budeme velmi rádi, pokud se s námi podělíte o fotografie, které by se daly použít jako ilustrační obrázky v našich článcích.

E- shopy a možnost propagace

Provozujete e- shop s potřebami pro těhotné ženy a děti? Nabízíme vám možnost zpropagovat vaše produkty formou zpracování nezávislé a objektivní recenze. Stačí, abyste nám produkt zaslali k testování a po vzájemné dohodě zpracujeme autorskou recenzi na základě reálných výsledků testu. Kontaktujte nás prostřednictvím emailové adresy info@maminkovo.cz.

Prostor pro vaši tvorbu

Chcete se podílet na vytváření obsahu a být tak součástí našeho projektu? Máte-li zájem podělit se o své zkušenosti, poznatky či příběhy ve formě článku, rádi váš obsah zveřejníme. Dejte nám vědět nebo nám rovnou váš text pošlete na uvedenou emailovou adresu a domluvíme se na dalším postupu či publikaci. Staňte se součástí nejlepší komunity maminek, tatínků.

Náš tým

Tomáš Polakovič

Tomáš Polakovič

Marketing

Obsahová stratégia, výkonnostný marketing

Martin Kunkel

Martin Kunkel

web developer

Obchodné spolupráce, technické pozadie stránky

Jana Kršiaková

Jana Kršiaková

Šéfredaktor

Kontrola redaktorov, štylistická úprava textov

Mária Horváthová

Mária Horváthová

redaktorka

Anna Vargová

Anna Vargová

redaktorka

Katarína Molnárová

Katarína Molnárová

redaktorka

Lucia Balážová

Lucia Balážová

redaktorka

Martina Nováková

Martina Nováková

redaktorka

Zuzana Lukáčová

Zuzana Lukáčová

redaktorka

Kontaktní údaje

● unidev sro . ● Sídl . Luky 1112/14 ● 952 01 Vráble ● IČO: 51 169 843 ● DIČ: 2120615992 ● DIČ: SK2120615992